Specjalista ds. zmian konstrukcyjnych

Oferta pracy z dnia: 2018/10/13
Oferta ważna do dnia: 2018/11/12
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: SZK/048/RMI
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Praca w dziale uwolnienia zmian konstrukcyjnych

Zadania:

  • Sprawdzenie zgodności listy części z rysunkiem
  • Sprawdzenie zgodności dokumentacji rysunkowej pod względem norm MAN
  • Zatwierdzanie, uwalnianie, archiwizowanie dokumentacji w systemie elektronicznym
  • Terminowe opracowanie zadań
  • Raportowanie przebiegu prac
  • Stała współpraca z pracownikami z innych działów

Od osób zainteresowanych zatrudnieniem na powyższym stanowisku oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Znajomości rysunku technicznego maszynowego
  • Znajomości języka niemieckiego (poziom min. podstawowy)
Dodatkowe umiejętności:
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność
  • Świadomość zachowania wysokiej jakości wykonywanych zadań
  • Inicjatywa w działaniu
  • Gotowość do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • Umiejętność jasnego i zwięzłego formułowania informacji
Oferta:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Szansa zdobycia doświadczenia
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej