Specjalista ds. ubezpieczeń

Branża: Ubezpieczenia
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Kancelaria Finansowa Owsiański Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań, Skórzewo
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kancelaria Finansowa Owsiański Sp. z o.o. w związku z otwarciem drugiego biura poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. ubezpieczeń. Na rynku finansowym działamy od 2009 roku. Do tej pory zajmowaliśmy się głównie pośrednictwem kredytowym. Od 2018 roku poszerzamy działalność o placówkę multiagencji w okolicy Poznania, do której to właśnie poszukujemy pracownika.

OPIS STANOWISKA:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

– kompleksowa obsługa klienta

– obsługa systemów sprzedażowych

– dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów

-przygotowywanie ofert

– zawieranie umów ubezpieczenia z klientami indywidualnymi i klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw

– nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami

WYMAGANIA

Od kandydata na to stanowisko oczekujemy:

– zaświadczenia o niekaralności

– min. średniego wykształcenia (wyższe wykształcenie będzie dodatkowym atutem)

– znajomości branży ubezpieczeniowej (doświadczenie w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem)

– budowania trwałych relacji z klientami

– zdolności analitycznego myślenia

– skrupulatności i dobrej organizacji pracy

– samodzielności i odpowiedzialności w działaniu

– komunikatywności i umiejętności nawiązywania kontaktów

– wysokiej kultury osobistej

-zaangażowania i inicjatywy w działaniu

OFERUJEMY:

Ze swojej strony oferujemy:

– pracę stacjonarną na pełen etat

– umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym

– konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system motywacyjny

– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

– pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

– program szkoleń początkowych oraz w trakcie trwania pracy

– możliwość sprzedaży szerokiej palety produktów ubezpieczeniowych