SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PRINTin Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Poznań
Oferowane wynagrodzenie brutto: 4000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Poznańska Firma PRINTin Sp. Jawna, na polskim rynku od 10 lat, zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych własnej marki do urządzeń drukujących i kopiujących. Nasz młody i dynamiczny Team handlowy poszukuje wsparcia w Poznaniu

Obowiązki:

  • aktywne prowadzenie działań handlowych, pozyskanie nowych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z  klientami firmy
  • monitoring rynku, zbieranie oraz analiza danych rynkowych, tworzenie  baz danych
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub B2C minimum 1 rok
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz sprawne poruszania się w Internecie
  • orientacja na efekty i realizację strategicznych celów biznesowych firmy
  • zdolności interpersonalne oraz umiejętność swobodnej komunikacji z klientem
  • dobra organizacja własnej pracy, samodzielność w działaniu, inicjatywa i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży reklamowej, promocyjnej i materiałów reklamowych będzie dodatkowym atutem
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na stanowisku samodzielnym
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w stabilnej firmie
  • System szkoleń
  • stałą pensję (podstawa) oraz dodatkowe wynagrodzenie w postaci bardzo atrakcyjnej prowizji od sprzedaży
  • nieorgraniczona możliwośc zarobku
  • niezbędne nowoczesna narzędzia pracy