Specjalista ds. likwidacji szkód

Branża: Ubezpieczenia
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ICR Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

ICR Sp. z o.o.

Firma ICR poszukuje osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę w obszarze usług medycznych i likwidacji szkód na potrzeby rynku ubezpieczeniowego.

Obowiązki:

  • Rozpatrywanie wniosków o wypłatę świadczeń z ubezpieczeń na życie
  • Kompletowanie informacji i dokumentów niezbędnych do likwidacji szkód
  • Analizowanie dokumentacji z uwzględnieniem ogólnych warunków ubezpieczenia
  • Przygotowanie decyzji o wypłacie lub odmowie wypłaty odszkodowania

Wymagania:

  • Terminowość i dokładność wykonywanych zadań
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie w likwidacji szkód
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z zespołem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Możliwość zdobycia unikalnych kompetencji w obszarze usług ubezpieczeń
  • Praca na innowacyjnym systemie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Przyjazną atmosferę
  • Praca od poniedziałku do piątku