Specjalista ds. kadr i płac

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Firma Handlowo-Usługowa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

W związku z dynamiczny rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz obsługa pracowników ww. obszarze,

  • samodzielne przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń dla różnych form zatrudnienia(umowa o pracę, umowa zlecenie),

  • przygotowanie rozliczeń oraz terminowej sprawozdawczości w zakresie ZUS (Płatnik), PDOF. PIT,

  • obsługa administracyjna egzekucji komorniczych pracowników zatrudnionych na umowę o pracę i umowę zlecenie,

  • rozliczenie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich
  • kontrolowanie realizacji badań lekarskich,
  • przygotowanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych,

  • sporządzenie zaświadczeń oraz wszelkich innych dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników

Wymagania:

  • minimum pięcioletniego doświadczenia w zakresie administrowania aktami osobowymi oraz sporządzania list płac,
  • dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, zasad rozliczenia czasu pracy oraz przepisów ZUS,

  • znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office,

  • umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego Optima,

  • dokładność i systematyczność w działaniu

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • przyjazną atmosferę w pracy