Ślusarz

Oferta pracy z dnia: 2018/01/30
Oferta ważna do dnia: 2018/03/02
Pracodawca: H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,
w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami,
zatrudni na stanowisko

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • budowę prostych konstrukcji stalowych,
  • ręczną lub mechaniczną obróbkę elementów metalowych (szlifowanie, wiercenie, gwintowanie),
  • montaż podzespołów i zespołów w całość (montaż stolików, siedzeń, wyłożenia wnętrza wagonu itp.).

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność wykonywania przynajmniej prostych podzespołów,
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze metodą MIG MAG (podstawowe),
  • preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, świadczenia świąteczne itp.),
  • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i awansu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert, klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:
ul. 28 Czerwca 1956r
nr 223/229, 61-485 Poznań
Email: praca@fpspoznan.pl