Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klink International Sp z o.o.
Miejsce pracy: Poznań
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Kontrakt

Wymagania:
-wykształcenie min.średnie
-komunikatywność, kreatywność, otwartość na zmiany
-znajomość technik sprzedaży będzie atutem
-zorientowanie na klienta i wynik
-umiejętność autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej
-umiejętność  dobrej organizacji czasu pracy
-umiejętność analitycznego myślenia
-prawo jazdy kat.B
-znajomość obsługi komputera

Obowiązki:
-p
lanowanie i realizacja celów sprzedażowych w podległym regionie,
-sprzedaż całego asortymentu oferowanego przez firmę
-przygotowywanie ofert handlowych
-pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy
-monitorowanie podległego rynku, analiza konkurencji, aktywne reagowanie na zmiany rynkowe,
-bezpośrednie kontakt z odbiorcami celem zapewnienia optymalnego poziomu wsparcia,
-organizowanie promocji, wyprzedaży,

Oferujemy:
-zatrudnienie w firmie, będącej jednym z liderów rynku okładzin kamiennych i ceramicznych w Polsce, wdrażających nowatorskie rozwiązania
-atrakcyjny system wynagradzania(pensja stała + system premiowy uzależniony od Towich wynikow pracy)
-rozwój kompetencji poprzez szkolenia, szkolenia produktowe
-pracę w przyjaznym środowisku pracy w młodym i zgranym zespole profesjonalistów w swojej branży.Opis dodatkowyIstnieje możliwość zatrudnienia na podstawie umowy agencyjnej.