Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Przedstawiciele.pl
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki
Przedstawiciel handlowy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prezentację i sprzedaż książek na podległym terenie u stałych klientów, pozyskiwanie nowych klientów jak również stały monitoring rynku pod kątem potencjalnych klientów oraz działań konkurencji.

Twoje cele:

  • realizacja planów sprzedażowych,
  • profesjonalna obsługa stałych klientów,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
  • realizacja zadań dotyczących akcji promocyjnych,
  • inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników
  • sprzedaży, obrotu i udziału w rynku,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Kwalifikacje
Nasze oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • energia i dynamizm w działaniu,
  • silna motywacja do osiągania wysokich wyników,
  • umiejętności organizacji pracy i planowania,
  • dobra komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów
  • interpersonalnych,
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • możliwość odbywania częstych wyjazdów służbowych,
  • gotowość podjęcia działalności gospodarczej.

Oferta
Oferujemy:

  • nowoczesny system zarządzania i rozwoju,
  • wynagrodzenie zależne od wyników pracy (podstawa + premie),
  • profesjonalne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy).