Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Poznań
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiadać będzie za pozyskiwanie firm i instytucji przy zawieraniu umów handlowych, przygotowywanie ofert oraz współpracę z powyższymi Klientami.
Zakres obowiązków:
reprezentowanie firmy w kontaktach handlowych oraz opieka nad powierzonym regionem,
podtrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i pozyskanymi Klientami firmy,
aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
tworzenie kalkulacji cenowych i prezentacja ofert,
negocjowanie warunków współpracy,
monitorowanie rynku.

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie, prawo jazdy kat.B,
mile widziani absolwenci szkół o kierunkach handlowych,
łatwość nawiązywania kontaktów i zdolność budowania dobrych relacji z Klientami,
umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą Klienta, lub w dziale sprzedaży, lub na podobnym stanowisku,
pogodne usposobienie i wiara w sukces.

Oferujemy:
atrakcyjnie wynagrodzenie,
zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość rozwoju, awansu, szkolenia,
samochód służbowy, niezbędne narzędzia,
jasno sprecyzowane obowiązki,
przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Home media Sp. z o.o.
ul. Pokrzywno 4
61-315 Poznań