Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Krzysztof
Miejsce pracy: Poznań i okolice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Prężnie rozwijająca się firma w branży kawowej prowadzącą działania w zakresie sprzedaży ekspresów do kawy, akcesoriów i kawy poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Opis stanowiska:
– aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
– utrzymywanie dobrych relacji z pozyskanymi klientami,
– doradztwo w zakresie oferowanych produktów ,
– realizowanie planów sprzedażowych i raportowanie własnych działań,
– kreowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku naszej firmy.

Wymagania:
– doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,
– umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami,
– umiejętności negocjacyjne,
– samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy,
– chęć do pracy z ludźmi,
– wysoka kultura osobista,
– motywacja i zaangażowanie,
– prawo jazdy kat. B,
– obsługa komputera (pakiet biurowy),
– znajomość branży kawowej mile widziana.

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon),
– szkolenia wdrożeniowe,
– możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.