Proste prace produkcyjne

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: PPP/POZ/092017
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.   Obecnie, dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, specjalizującego się m.in. w malowaniu proszkowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jakie będą Twoje obowiązki?
Twoje zadania będą polegały na segregowaniu i pakowaniu różnego rodzaju wkrętów oraz oklejaniu zapakowanego towaru. Istotne będzie dbanie o estetykę i wygląd wyprodukowanego towaru oraz utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Czego od Ciebie oczekujemy?
Oczekujemy od Ciebie gotowości podjęcia pracy od zaraz oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań. Nie musisz mieć doświadczenia – to doskonałe miejsce, aby je zdobyć. Zostaniesz odpowiednio przeszkolony, a wszelkie obowiązki wyjaśni Ci brygadzista.
Mile widziane są osoby mające status ucznia lub studenta.
Co możemy zaoferować Tobie?
Zapewniamy Tobie wynagrodzenie na poziomie 13-14 złotych brutto za godzinę oraz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Pracujemy w systemie zmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku, przy czym grafik jest elastyczny – możemy go dopasować do Twojej dyspozycyjności. Miejsce pracy ma atrakcyjną lokalizację blisko centrum Poznania, dobrze skomunikowaną z pozostałymi częściami miasta.