Proste Prace Produkcyjne

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: PPP/POZ/022018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp.z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w KRAZ pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U-als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności oraz jakości świadczonych przez nas usług. Obecnie dla naszego klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy przy:

Główne zadania
Do Twoich obowiązków należało będzie segregowanie i pakowanie różnego typu wkrętów i oklejanie zapakowanego towaru, a także dbanie o estetykę gotowego wyrobu.
Istotne na stanowisku
Oczekujemy od Ciebie gotowości podjęcia pracy od zaraz oraz zaangażowania w wykonywanie zadań. Nie musisz mieć doświadczenia – to doskonałe miejsce, aby je zdobyć! Zapewniamy odpowiednie przeszkolenie, a wszelkie obowiązki objaśni Ci brygadzista.
Co oferujemy?
Gwarantujemy wynagrodzenie 13,70 – 14 zł/h brutto oraz współpracę w oparciu o umowę zlecenie. Pracujemy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku. Posiadamy elastyczny grafik – godziny pracy ustalisz sam! Miejsce pracy doskonale skomunikowane z pozostałymi częściami miasta (blisko centrum Poznania).
Zabierz ze sobą znajomego i podejmijcie zatrudnienie w firmie przyjaznej pracownikom.
Praca od zaraz, aplikuj teraz!
Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 508 351 455.