Pracownik produkcyjny

Oferta pracy z dnia: 2019/07/23
Oferta ważna do dnia: 2019/08/23
Pracodawca: Schlosser
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Renomowana firma, producent armatury grzewczej, poszukuje osoby

na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Opis stanowiska:

– montaż zaworów

– pomoc przy pakowaniu

– drobne prace produkcyjne

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

– możliwość przyuczenia

Oferujemy:

– Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– Atrakcyjne warunki zatrudnienia

– Świadczenia pozapłacowe – pakiet medyczny, ZFŚS

„Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że:

Administratorem Twoich danych osobowych jest: Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27.

Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem sekretariat(at)schlosser.com.pl

Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia (zgoda nr 1 poniżej). Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach (zgoda nr 2 poniżej) nie jest obowiązkowe, jeżeli jej nie wyrazisz, nie będziemy przetwarzać Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.”

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Możesz w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez : Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a”

Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez : Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Przełęcz 27, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a.”

48503087617
Email: sekretariat@schlosser.com.pl