Pracownik produkcji – stawka podstawowa + premie, atrakcyjna lokalizacja!

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji

Nie wymagamy doświadczenia!

Liczymy jedynie na Twoje chęci do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Do Twoich zadań będzie należało: segregowanie i pakowanie wkrętów, oklejanie zapakowanego towaru oraz dbanie o estetykę gotowego wyrobu.

Pracując z nami, możesz liczyć na:

  • stawkę 14,70 zł brutto na godzinę oraz atrakcyjne premie.

Pracujemy w centrum Poznania, od poniedziałku do piątku, na umowę zlecenie, w godzinach 6-14 oraz 14-22.

U nas połączysz naukę z pracą oraz zdobędziesz pierwsze doświadczenie. Zapewniamy również wdrożenie w obowiązki oraz stałą opiekę konsultanta personalnego. 🙂

Opis stanowiska

Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie – prześlij do nas swoje CV. W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem tel. 503 075 956 lub email: e.cofta@ksservice.pl