Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: PP/WY/092017
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.   Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta etykiet, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jakie będą Twoje obowiązki?
Twoje zadania będą polegały na bezpośredniej obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pracach wspomagających produkcję etykiet. Do twoich obowiązków będzie należeć również pakowanie wyprodukowanych produktów oraz rozłożenie i rozstawienie dostarczonego surowca. Oczywiście ważne jest abyś utrzymywał czystość i porządek na stanowisku pracy.
Czego od Ciebie oczekujemy?
Oczekujemy od Ciebie doświadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziane jest również wykształcenie średnie oraz umiejętność posługiwania się ręcznym wózkiem paletowym. Ważne jest, abyś posiadał zdolności manualne i oraz umiejętność powtórzenia zademonstrowanych operacji. Zależy nam na staranności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Co możemy zaoferować Tobie?
Zapewniamy Tobie zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Istnieje możliwość zatrudnienia po okresie próbnym bezpośrednio u Pracodawcy. Oferujemy Tobie także pracę w systemie jednozmianowym oraz szkolenie przygotowujące do pracy.
 
Więcej informacji pod numerem telefonu 503 075 956