Pracownik Księgowości z norweskim (wysokie wynagrodzenie)

Branża: Tłumaczenia
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: KKJN/PO/032018
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego m.in w obszarze SAP Consulting Services, poszukujemy osoby na stanowisko:Dementujemy plotki, jakoby księgowa/księgowy to zawód nudny!
Oferujemy różnorodną pracę przy wszystkich etapach realizacji zamówień oraz księgowanie należności.
Do księgowych liczby mówią, ale u nas będzie także możliwość porozmawiania z realnymi Klientami oraz przedstawicielami organizacji spoza firmy.


Docenimy Twoją pracę! Otrzymasz wysokie wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie. Poza tym liczne szkolenia np. kurs angielskiego.
Zapewniamy komfortowe warunki pracy, a w przerwach pomiędzy wytężoną i skoncentrowaną pracą z danymi, przyjemny relaks w firmowym play roomie (a także inne aktywności umożliwiające pełną integrację). Pomiędzy kolejnymi księgowaniami, można sięgnąć po owoc lub przekąskę – firma stawia 🙂


By rozpocząć pracę w księgowości, istotne jest… posiadanie doświadczenia zdobytego w dziale księgowo-rachunkowym (chociaż niekoniecznie musi iść w parze kierunkowym wykształceniem). Ważna jest także znajomości programu SAP oraz języka norweskiego w stopniu gwarantującym wykonywanie codziennych obowiązków na najwyższym poziomie (przeważająca liczba Klientów to Norwegowie) oraz minimum komunikatywną znajomość języka angielskiego.
Czy Ktoś ma jeszcze wątpliwości jak ciekawa jest praca w księgowości?
Dołącz do nas, czekamy właśnie na Ciebie!