Praca w Fundacji bez doświadczenia / atrakcyjna lokalizacja w Poznaniu

Oferta pracy z dnia: 2019/10/19
Oferta ważna do dnia: 2019/11/18
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Obecnie, jeden z naszych Klientów, Fundacja od lat specjalizująca się w działaniach społecznych, znalazł się w potrzebie zatrudnienia osób na stanowisko: Specjalista ds. Pozyskiwania Darczyńców.

Jakie zadania Ci powierzymy?

Będziesz pozyskiwał/a darczyńców pracując na infolinii wychodzącej, korzystając z naszej bazy kontaktów.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie w wysokości 14,70 zł/h brutto
  • wsparcie opiekuna na każdym etapie zatrudnienia
  • kompleksowe szkolenia wdrażające
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Kogo szukamy?

Zaangażowanych osób, które chcą połączyć pracę z możliwością pomagania potrzebującym.

Nie wymagamy wykształcenia ani doświadczenia.

Dodatkowe informacje

Fundacja zlokalizowana jest w dzielnicy Poznań-Grunwald.

Czekamy na Twoją aplikację!

Masz pytania? Jestem do Twojej dyspozycji pod numerem 508 351 455 – Klaudia

508351455
Email: k.piatek@ksservice.pl