Operator Produkcji – formatki sprężynowe – REKRUTACJA 15.01

Oferta pracy z dnia: 2018/01/12
Oferta ważna do dnia: 2018/02/12
Pracodawca: Mondi Polska
Miejsce pracy: Sady, Poznań, Szamotuły
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Obowiązki:- Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn,
– Nadzór i kontrola działania maszyn do produkcji formatek sprężynowych,
– Wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z zasadami BHP.

Wymagania:- Doświadczenia w pracach produkcyjnych (mile widziane w obsłudze maszyn produkcyjnych),
– Dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
– Umiejętności pracy w grupie,
– Wysokiej motywacji do pracy,
– Rzetelności oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – realna szansa zatrudnienia w strukturach Firmy,
– Przejrzyste warunki finansowe podczas zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna + dofinansowanie do dojazdów do pracy),
– Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie z kapitałem zagranicznym,
– Poszerzenie umiejętności technicznych oraz możliwość nabycia nowych kompetencji,
– Długotrwałą współpracę,
– Pakiet socjalny po przepracowaniu 6 miesięcy (m.in. pakiet medyczny, paczki świąteczne, dofinansowanie do wakacji),
– Pracę w systemie 3 zmianowym,
– Wolne weekendy,
– Miłą atmosferę w pracy.

509280303
Email: produkcja@mondi-polska.pl