Mechanik Samochodowy

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: TRANS-POZ S.A.
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: PG/M/POZ/10
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Trans-Poz S.A. jest jedną z wiodących firm zajmujących się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem długoterminowym samochodów. Mamy wieloletnie tradycje i działamy na terenie całego kraju. W związku z rozwojem działalności poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • diagnozowanie usterek
  • naprawa aut zgodnie ze zleceniem
  • obsługa komputera diagnostycznego
  • montaż dodatkowych urządzeń: klimatyzacji, ogrzewania, alarmów, radia

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w naprawie aut osobowych/ciężarowych
  • wykształcenie min. zawodowe (w zawodzie Mechanik/Elektryk/Elektromechanik Samochodowy)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość elektryki samochodowej
  • orientacja na wyniki
  • komunikatywność
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie i otwartą ścieżkę awansu zawodowego
  • umowę o pracę, warunki pracy zgodne z przepisami Kodeksu Pracy