MANAGER DS. SPRZEDAŻY

Oferta pracy z dnia: 2018/01/11
Oferta ważna do dnia: 2018/02/11
Pracodawca: GRUPA PROTEKTORZY S.A.
Miejsce pracy: POZNAŃ
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Inna

Jesteśmy stabilną spółką kapitałową, która od 18 lat specjalizuje się w prowadzeniu postępowań restrukturyzacyjnych firm i doradztwie prawnym.

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy do naszego zespołu doświadczonego

MANAGERA DS. SPRZEDAŻY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Aktywne pozyskiwanie klientów,

* Obsługa kontaktów telefonicznych i mailowych,

* Prezentacja oferty spółki,

* Bezpośrednie spotkania z klientami,

* Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży,

* Raportowanie realizowanych działań,

* Monitorowanie ustalonych parametrów akcji marketingowych.

WYMAGANIA:

* Wykształcenie wyższe – w szczególności prawo lub administracja,

* Doświadczenie w sprzedaży usług prawnych – warunek konieczny,

* Doświadczenie w telefonicznej i bezpośredniej obsłudze klienta,

* Doskonałe umiejętności komunikacyjne,

* Wysoki poziom kultury osobistej,

* Dokładność w wykonywaniu obowiązków zawodowych,

* Znajomość obsługi programów pakietu Office,

* Prawo jady kat. B.

OFERUJEMY:

* Atrakcyjne warunki współpracy,

* Możliwość rozwoju zawodowego,

* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim.