MAGAZYNIER

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wysogotowo, Poznań
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2900
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Drukarnia Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. w zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Magazyniera

Obowiązki:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • przyjmowanie i wydawanie komponetów na produkcje

  • nadzór i kontrola stanów

  • kontrola jakościowa i ilościowa materiałów

  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w poligrafii

  • Umiejętność dobrej organizacji własnej pracy – samodzielność

  • Praca dwu zminowa

  • Szukamy osób bardzo dobrze zorganizowanych, o wysokich zdolnościach interpersonalnych

  • Uprawnienia na wózki jeszniowe z napedem elektrycnym i spalinowym

  • Praca w nowoczesnej firmie z ugrntowana pozycja na rynku

  • Umowa o pracę

  • Stabilne wynagrodzenie

  • wynagrodzenie 2000~2300 netto na rękę.