Laminiarz (14 – 15 EUR/h)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: LA/BE/032018
Oferowane wynagrodzenie brutto: 11500
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją elementów związanych z technologią basenową, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 14 – 15 EUR brutto/h
  • nadgodziny płatne 150%, niedziele i święta płatne 200%
  • zorganizowanie zakwaterowania i dojazdów do pracy
  • liczne dodatki w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej
  • stałą opiekę koordynatora

Zadania:

  • natryskowe i ręczne laminowanie basenów, schodów i płyt ochronnych
  • przygotowywanie form do laminowania
  • mieszanie i nakładanie żelkotu
  • natryskowe nakładanie żywicy i ciętego włókna szklanego

Oczekujemy:

  • sprawnego posługiwania się pistoletem do natryskowego nakładania żywicy i włókna szklanego (warunek konieczny)
  • doświadczenia na stanowisku laminiarza
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację