KUCHARZ

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: HR Solutions Europe Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań, Piła, Leszno
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

Firma HR Solutions Europe Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:

– Praca w restauracji lub na eventach organizowanych ściśle na terenie Wielkopolski.

– Przygotowywanie i wydawanie dań zawartych w kartach menu – zgodnie z recepturą.

– Zabezpieczenie wysokiej jakości i estetyki wydawanych potraw.

– Dbanie o higienę osobistą oraz czystość własnego stanowiska pracy.

– Wykonywanie dodatkowych czynności zleconych przez Szefa kuchni wynikających z zajmowanego stanowiska.

Wymagania:

– Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku – warunek konieczny.

– Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

– Bardzo dobra organizacja pracy.

– Zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność.

– Pracę stałą lub/oraz dodatkowe zlecenia.

– Atrakcyjne wynagrodzenie.

– Dobrą atmosferę pracy.

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez HR Solutions Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311) przy ul. Grunwaldzkiej 52, w celu niezbędnym dla realizowanych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danychosobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.