Konsultant/ka ds. sprzedaży usług stomatologicznych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa Most Wanted!
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: K/2016/MO
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Nasz Klient, dostawca pierwszej w Polsce stomatologicznej platformy informacyjno-zakupowej, oferujący gabinetom stomatologicznym dostęp do bazy produktów stomatologicznych i leków, szkolenia i konsultacje w zakresie zarządzania zakupami oraz nowoczesne narzędzia cyfrowe wspierające zakupy u producentów i dystrybutorów na rynku stomatologicznym, poszukuje energicznych osób na w/w stanowisko.

Obowiązki:

  • nawiązywanie bliskich relacji z gabinetami stomatologicznymi, w tym właścicielami, menedżerami, asystentkami i higienistkami stomatologicznymi,
  • rejestracja kont gabinetów na platformie internetowej i zapewnianie bieżącego wsparcia technicznego i merytorycznego dla użytkowników,
  • konsultacje w zakresie zarządzania zaopatrzeniem, składania zapytań i zamówień, monitorowania realizacji zamówień,
  • realizacja kampanii promocyjnych i sprzedażowych produktów stomatologicznych
  • wsparcie sprzedażowe dla klientów firmy,
  • udział w konferencjach i targach branżowych,
  • weryfikacja bazy produktów stomatologicznych w zakresie opisów i zdjęć materiałów stomatologicznych, narzędzi oraz sprzętu.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży nie wymagane, ale mile widziane,
  • znajomość specyfiki rynku usług medycznych,
  • biegłość w obsłudze komputera w zakresie korzystania z Internetu i oprogramowania Microsoft Office™ (Word™, Excel™ i PowerPoint™),
  • dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, komunikatywność i nastawienie na realizację celów,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • gotowość do rozwijania innowacyjnych projektów,
  • energia, zaangażowanie oraz motywacja do pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • współpraca w ramach pionierskiego innowacyjnego projektu skoncentrowanego na cyfrowych rozwiązaniach,
  • możliwość nawiązania szerokich kontaktów z gabinetami stomatologicznymi,
  • szkołami i uniwersytetami,
  • elastyczny czas pracy,
  • umowa zlecenie,
  • wynagrodzenie uzależnione od realizacji zadań,
  • komputer i telefon służbowy.