Kierownik projektu EFS (Poznań)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Numer referencyjny: kierownik projektu/Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

W związku z rozpczęciem realizacji nowych projektów EFS (RPO i POWER) poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Koordynowanie i zarządzanie projektem EFS (RPO lub POWER),
  • Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej,
  • Rekrutacja uczestników, promocja projektu, prowadzenie ewidencji,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem,
  • Monitoring i odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pracy podwykonawców,
  • Inicjowanie i weryfikowanie potrzeb wprowadzania zmian do wniosków o dofinansowanie,
  • Weryfikowanie prawidłowości sporządzania wniosków o płatność,
  • Współpraca z działem rozliczeń i księgowości.

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego,
  • 2-letniego praktycznego doświadczenia w koordynowaniu projektami EFS,
  • Wiedzy z zakresu realizacji projektów w Nowej Perspektywie 2014-2020,
  • Praktycznej umiejętności tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień,
  • Obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych.
  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie,
  • Profesjonalny system szkoleń,
  • Umowę o pracę, umowę zlecenie (forma współpracy do uzgodnienia),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE,
  • Wsparcie merytoryczne.