KIEROWCA C+E

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Środa Wlkp., Poznań, Jarocin, Śrem, Gniezno
Oferowane wynagrodzenie brutto: 7000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:

Obowiązki wynikające z prowadzenia zestawu ciągnik siodłowy + naczepa (plandeka), platforma na trasach międzynarodowych.

Główne kierunki: Czechy, Słowacja – Polska – Szwecja, Norwegia.

Przerwy weekendowe w domu, samochód przypisany do 1 kierowcy.

WYMAGAMY:

– aktualnej dokumentacji (badania, karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy),

– dyspozycyjności, odpowiedzialności, sumienności, dokładności i uczciwości,

– miejsca zamieszkania w pobliżu (Poznań, Śrem, Jarocin, Września, Gniezno, Środa Wlkp., Kórnik, Zaniemyśl),

– rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków, dbałości o powierzony sprzęt,

– mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku.

ZAPEWNIAMY:

– umowę o pracę w stabilnej i z ugruntowaną pozycją na rynku firmie,

– atrakcyjny system wynagrodzeń 7 000 – 12 000 PLN brutto / miesiąc (podstawa + delegacje + premia uznaniowa),

– terminową wypłatę do 10 każdego miesiąca,

– pracę z zachowaniem norm czasu pracy,

– nowoczesne ciągniki Mercedes-Benz od 2015 roku + nowe naczepy,

– samochód przypisany do 1 kierowcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.