Kasjer/ka (Empik, CH Posnania)

Oferta pracy z dnia: 2019/08/14
Oferta ważna do dnia: 2019/09/13
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: a0t4H00000gP3ziQAC
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • pomoc w sali sprzedaży,
  • dbanie o wygląd ekspozycji.

Wymagania:

  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność do pracy we wskazanych terminach,
  • mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej.

Oferujemy:

  • umowę-zlecenie,
  • możliwość dodatkowego zarobku,
  • pracę we wskazanych terminach: sierpień: 19-25, 30-31; wrzesień: 6-7, 13-14, 20-21, 27-29.

Miejsce pracy: CH Posnania