Junior Tagging Specialist

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Inbox Liberator (Oppo)
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: JTS
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Pracujemy nad stworzeniem silnika wykorzystującego technologie Natural Language Processing i Machine Learning do uwolnienia skrzynek klientów biznesowych na całym świecie od niechcianej poczty m.in. cold maili, newsletterów, welcome maili i innych. Więcej na: inboxliberator.com

Zakres obowiązków:

– Oznaczanie kategorii danych na podstawie analizy kontentu

– Tworzenie bibliotek na podstawie oznaczonych treści

– Współpraca z całym zespołem przy w przygotowywaniu setów uczących dla NLP/ML

Oczekiwania:

– Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2)

– Rzetelność, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań

– Umiejętność dostrzegania zależności pomiędzy zbiorami danych

– Umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done)

– Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy

Mile widziane:

– Doświadczenie w tagowaniu

Oferujemy:

– Pracę przy topowych technologiach związanych z AI

– Realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju produktu oraz dużą swobodę działania

– Stabilne zatrudnienie na okres co najmniej 18 miesięcy

– Nowoczesne klimatyzowane biuro ze świeżymi owocami każdego dnia

– Elastyczne warunki zatrudnienia

– Możliwości realizacji własnych pomysłów przy tworzeniu modelu biznesowego i technologicznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres hello (at) inboxliberator.com.