Fryzjer

Branża: Uroda, Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Level X Team
Miejsce pracy: Poznań
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Level X Team

Salon Fryzjerski Level X Team powstał z myślą o kobietach i mężczyznach , ceniących indywidualizm oraz wysoki poziom świadczonych usług fryzjerskich. Miejsce to skupia stylistów , mających artystyczne podejście do uprawianego rzemiosła. Cechuje ich kreatywność, styl i niepowtarzalność. Dołącz do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku fryzjera:

Dbanie o najwyższy poziom świaczonych usług:

  • doradztwo w doborze odpowiedniej fryzury (wykorzystując wiedzę z zakresu dopasowywania fryzury do kształtu głowy, doboru kolorystyki do karnacji itp.),
  • strzyżenie i modelowanie włosów damskich,
  • strzyżenie męskie
  • przeprowadzanie zabiegów koloryzacji włosów, takie jak: farbowanie, rozjaśnianie, tworzenie pasemek, balejaż, dekoloryzacja itp.,
  • doradztwo w doborze odpowiednich kosmetyków i sposobów pielęgnacji włosów,
  • praca na potrzeby pokazów mody lub metamorfoz

Wymagania:

Doświadczenia,– zaangażowania,– wysokiej kultury osobistej,– dyspozycyjności,– chęci podjęcia współpracy długoterminowej, znajomość marki Sp Wella Professionals i Kevin Murphy

W zamian dajemy Tobie:

-umowę o pracę, stałą pensje + wysoki % od obrotu, pracę z możliwością rozwoju, pakiet szkoleń, dobrą atmosferę i pracę z fryzjerami na najwyższym poziomie.