Elektryk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma branży elektrycznej zajmująca się kompleksowym wykonywaniem robót elektrycznych na terenie Poznania i okolic zatrudni Elektryków/ Elektromonterów. Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia.

Forma zatrudnienia: Umowa o prace
Miejsce pracy: Poznań (okolice)

Wymagania:
– uprawnienia elektryczne – minimum kat. „E” do 1 kV,
– wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe: elektryk
– umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętności analityczne i manualne
– motywacja do pracy i zaangażowanie w pełnione obowiązki

Mile widziane:
– uprawnienia elektryczne E i D powyżej 1 kV
– prawo jazdy kat. B
– uprawnienia na podesty ruchome przejezdne
– inne uprawnienia lub przebyte kursy

Oferujemy:
– umowa o pracę
– praca w systemie jednozmianowym
– odzież roboczą oraz narzędzia

Zakres obowiązków:
– montaż i uruchamianie kompleksowych instalacji elektrycznych i teletechnicznych na budowach zakładów przemysłowych, galerii handlowych, budynków biurowych i usługowych.

Szczegółowy zakres obowiązków oraz pensja uzależniona od posiadanego wykształcenia, umiejętności i doświadczenia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email.