Elektryk

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: H. Cegielski-Fabryka Silników Agregatowy
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Inna

H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.
firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,
w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami
zatrudni na stanowisko

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in. uruchamianie systemów elektrycznych, elektronicznych i informatycznych, w które wyposażone są pojazdy szynowe i/lub usuwanie przyczyn i następstw awarii oraz usterek taboru kolejowego, szczególnie o charakterze elektrycznym.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: elektrotechnika, mechatronika, automatyka),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych,
  • umiejętność obsługi komputera w celach diagnostycznych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpraca w zespole,
  • zdolności manualne, bystrość umysłu w rozwiązywaniu problemów,
  • samodyscyplina, sumienność i uczciwość,
  • mile widziane:
  • znajomość budowy taboru szynowego,
  • znajomość zasad działania magistral komunikacyjnych (CAN, Ethernet, RS-232/485, WTB),
  • uprawnienia SEP do 1 kV na stanowisku eksploatacji/dozoru,
  • prawo jazdy kat. B

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, świadczenia świąteczne itp.),
  • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i awansu.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.