DORADCA KLIENTA – ODSZKODOWANIA

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: MEDIATOR
Miejsce pracy: Poznań i inne miasta Wielkopolski
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa

Mediator poszukuje HANDLOWCA. Praca w terenie, sprzedaż bezpośrednia. Pozyskiwanie i wstępna obsługa osób poszkodowanych w wypadkach.

Oferujemy:

1. Podstawę,

2. Prowizję,

3. Zwrot kosztów dojazdu (ryczałt za km) lub samochód służbowy

4. Wsparcie w postaci klientów do obsługi.

Dla osób < 30 lat:

– udział w programie finansowanym przez UE

– umowa o pracę, po zakończeniu programu

Obowiązki:

> dotarcie do poszkodowanego,

> pozyskanie go jako klienta oraz zebranie podstawowej dokumentacji,

> sporządzenie formularza informacyjnego,

> przekazanie materiałów do siedziby.

Od Handlowca oczekujemy:

> zaangażowania i aktywnego pozyskiwania klientów,

> komunikatywności i łatwości nawiązywania rozmów,

> mobilności (prawo jazdy kat.B)

> dobrej organizacji pracy.

Prosimy o CV. Indywiualne warunki dla kandydata z doświadczeniem sprzedażowym