Doradca klienta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Blulog Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

BLULOG

Nasza firma oferuje bezprzewodowy, precyzyjny system monitorowania temperatury przeznaczony dla sektora farmaceutycznego i spożywczego oraz zajmuje się sprzedażą na całym świecie. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w prężnie rozwijającej się firmie i nie lubisz nudy dołącz do nas!

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów w zakresie problemów związanych z użytkowaniem systemów oraz bieżącą realizację działań związanych z rozwojem firmy.

Twoim zadaniem b
ędzie: realizacja zamówień, budowanie relacji z klientami, zbieranie informacji i analiza rynku, doradzanie klientom w przypadku problemów związanych z systemami, wykonywanie bieżących zadań.

Wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość w mowie i w piśmie języka: angielskiego

  • Wiedza techniczna dot. bezprzewodowych technologii (przede wszystkim RFID, NFC)

    jest mile widziana i będzie dużym atutem

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Motywacja, zaangażowanie i zorientowanie na wynik końcowy,

  • Kreatywność

  • Umiejętność redagowania tekstu w języku obcym

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego,

  • Pracę od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w formie elektronicznej na adres email: sylwia.stanek@blulog.eu