Doradca ds. Blacharsko-Lakierniczych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: TRANS-POZ S.A.
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: DBL/POZ/06
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Obowiązki:

  • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie oceny technicznej i cyfrowej dokumentacji fotograficznej.
  • Sporządzanie kosztorysów naprawy jak i wycen wartości rynkowych pojazdów.
  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji napraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (średnie bądź wyższe).
  • Praktyka warsztatowa.
  • Doświadczenie zawodowe w bezpośredniej obsłudze szkód komunikacyjnych będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania, rekonstrukcji wypadków w stopniu podstawowym.
  • Znajomości programu Audatex.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Systematyczność, obowiązkowość.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, warunki pracy zgodne z przepisami Kodeksu Pracy.
  • Atrakcyjny system szkoleń w ramach posiadanych przez TRANS-POZ S.A. autoryzacji.
  • Dużą dawkę samodzielności w działaniu.
  • Pracę w dynamicznym i otwartym zespole.
  • Otwartą ścieżkę awansu zawodowego.