Brygadzista terenów zewnętrznych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Firma Handlowo- Usługowa
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma świadcząca kompleksowe usługi utrzymania i pielęgnacji terenów zewnętrznych poszukuje kandydata na stanowisko: Brygadzista

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:
-zarządzanie grupą podległych pracowników
-realizowanie wraz z zespołem pracowników zleceń w zakresie utrzymania terenów zewnętrznych i pielęgnacji terenów zieleni
-kontrola obsługiwanych kontraktów
-nadzorowanie warunków pracy, dbanie o ich podnoszenie

wymagane:
-wykształcenie średnie lub wyższe
-umiejętność obsługi komputera (MS Office)
-doświadczenie w branży
-prawo jazdy kat. B
-dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy:
-zatrudnienie w na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-atrakcyjne zarobki
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).