Biotechnolog – inżynier procesu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: BIP/POZ/082017
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy produkującej wyroby medyczne oraz kosmetyczne, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za hodowlę komórek bakteryjnych, wirowanie i liofilizację. Zakres obowiązków obejmie również takie czynności jak rozdrabnianie i mieszanie, przeprowadzanie kontroli biologicznej oraz utrzymanie standardów jakościowych.
WYMAGANIA
Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego na kierunku biotechnologia (lub pokrewnym) oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Z uwagi na specyfikę pracy istotna jest umiejętność analitycznego myślenia, precyzja oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. Preferujemy osoby wykazujące zarówno samodzielność w działaniu jak i umiejętność współpracy w zespole.
OFERUJEMY
Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i kompetencje. Ponadto oferujemy premie finansowe, dodatki w ramach funduszu socjalnego (m.in. dopłatę do urlopu wypoczynkowego) oraz prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Na początku współpracy zapewniamy odpowiednie przeszkolenie oraz wdrożenie do obowiązków, a w trakcie jej trwania również kursy podnoszące kwalifikacje.