Asystentka/Asystent Działu Handlowego

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Rossa
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: REKRUTACJA 02/2018
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2100
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Firma Rossa poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań / dzielnica Ogrody

Opis stanowiska pracy:

wprowadzanie faktur zakupu

fakturowanie rozliczeń sprzedażywystawianie faktur korygujących, zaliczkowych i końcowych oraz innych dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej

wprowadzanie zamówień do systemu

wprowadzanie w systemach firm kurierskich zleceń nadania/odbioru przesyłek

wstępna kontrola zwrotów towaru pod względem ich zasadności

Wymagania:

umiejętność analitycznego myśleniazdolność

szybkiego uczenia się

bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Optima, poczta elektroniczna,Internet)

bardzo dobra organizacja pracysamodzielność, ale również umiejętność pracy w zespole

dokładność

znajomość branży księgowej mile widziana

CV prosimy przesyłać na adres mailowy  jupipolska (@) outlook.com  z dopiskiem

REKRUTACJA 02/2018