Asystent Projektanta- GRAWER

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: KS Service
Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: AP/POZ/012018
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji artykułów poligraficznych, matryc mosiężnych, tłoczeń i złoceń na nośnikach reklamowych poszukujemy osób na stanowisko:

Jeżeli projektujesz z pasją, a dbałość o szczegóły i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków jest Twoją mocną stroną, ponadto chcesz się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia – ta oferta pracy adresowana jest właśnie do Ciebie!
Poszukujemy osób biegle posługujących się programem Corell Draw i/lub Illustrator. Wymagana jest także umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego. Doświadczenie nie jest konieczne, ale będzie dodatkowym atutem. Mile widziani także studenci ostatnich lat kierunków artystycznych.
Oferujemy umowę zlecenie (trzy miesiące z możliwością przedłużenia współpracy i umową o pracę), stawkę godzinową 15,62 zł/h brutto oraz elastyczny czas pracy w ramach systemu dwuzmianowego (w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00).
Aplikuj teraz, czekamy właśnie na Ciebie!
Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 508 351 455.