Asystent MANAGERA

Oferta pracy z dnia: 2018/01/11
Oferta ważna do dnia: 2018/02/11
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Hostel w centrum Poznania poszukuje osoby na stanowisko asystenta managera

Główne zadania:
-Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie,
-Wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką Hotelu,

-Opracowywanie strategii marketingowej oraz odpowiedzialność za jej wdrażanie,
-Znajomość zarządzania systemami rezerwacyjnymi,
-Organizacja pracy działu recepcji
-Kontrolowanie poprawności stosowania procedur recepcyjnych,
-Odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji,
-Rekrutacja, motywacja, oceny okresowe pracowników,
-Optymalizowanie procedur i działań,

-Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi,

-Prowadzenie analiz cen rynku Hostelowego i Hotelowego i najnowszych trendów,
-Planowanie działań adresowanych do poszczególnych odbiorców,
-Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
-Prawidłowe zarządzanie w oparciu o Revenue-Managment przy wsparciu marketingu,

Oczekujemy:
-Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Recepcji lub Asystenta Managera, który chce podjąć się nowych wyzwań na stanowisku kierowniczym,

– doświadczenie i umiejętsność w opracowywaniu strategii marketingowych oraz w jej wdrażaniu,
-Umiejętność kierowania zespołem oraz zdolności organizacyjne,
-Zdolności analitycznego myślenia,
-Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista,
-Obowiązkowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

-Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu recepcyjnego Kajware i Yieldplanet

Oferujemy:
-Stabilną i odpowiedzialną pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych .

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Kontakt:
Kwiatowa 2, 2
Poznań
612214448
612214448
Email: joanna.grden@blooms.com.pl