Asystent/Asystentka Biura

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj pracy: Stała, Staż / praktyka
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Firma usługowa z branży IT – specjalność medycyna, przyjmie osobę na staż na stanowisko Asystent/Asystentka Biura. Po okresie stażu istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia.

Wymagania:
– wysoka kultura osobista,
– komunikatywność,
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
– operatywność,
– dobre zdolności organizacyjne,
– samodzielność,
– dobra umiejętność obsługi komputera,
– znajmość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki:
– reprezentacja firmy i obsługa gości,
– dbałość o wygląd i bieżące funkcjonowanie biura,
– ewidencja i zarządzanie korespondencją,
– rejestrowanie dokumentów,
– zamawianie artykułów biurowych,
– współpraca z firmami kurierskimi, cateringowymi, taksówkowymi,
– przygotowanie zestawień/raportów/prezentacji na zlecenie przełożonego,
– współudział w planowaniu i organizacja spotkań,
– bieżące wsparcie pracowników biura.