Analityk materiałów z radia i telewizji (bez doświadczenia)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PRESS-SERVICE MONITORING MEDIÓW SP. Z O.O.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Co będę robić?

Zza domowego biurka lub z domowej kanapy będziesz dla nas odsłuchiwać udostępnione nagrania radiowo-telewizyjne, jednocześnie wypisując najważniejsze słowa (tagi). Następnie będziesz łączyć systemowe definicje tagów z treścią materiałów.

Jakie cechy/umiejętności muszę posiadać?

 • PRZEDE WSZYSTKIM umiejętność szybkiego i bezbłędnego pisania na klawiaturze
 • umiejętność rozumienia ze słuchu
 • umiejętność czytania ze zrozumieniem
 • zdolność skupienia uwagi przez dłuższy czas
 • znajomość języka polskiego na poziomie C2 (informacja dla osób dla których język polski nie jest językiem ojczystym)

Czy otrzymam przeszkolenie?

Tak. Mamy przygotowany program szkolenia, który przygotowuje do podjęcia samodzielnej pracy. Nasi szkoleniowcy, Dorota i Włodek, pomogą Tobie we wszystkim. Jeżeli nie jesteś z Poznania, przeszkolimy Ciebie online.

Jakie dodatkowe wymogi muszę spełnić?

 • Musisz posiadać komputer ze stabilnym łączem internetowym o prędkości min. 5 Mb/s na jednego użytkownika oraz systemem operacyjnym Windows nowszym niż XP.
 • Być gotowym do długoterminowej współpracy.

Dla kogo będę wykonywać zlecenie?

Dla PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Mamy swoją siedzibę w Poznaniu i oddział w Warszawie. Współpracujemy z ponad 300 osobami i razem tworzymy firmę będącą liderem w swojej branży. Analizujemy ponad 1100 tytułów prasowych, 100 stacji radiowych i telewizyjnych, 5mln źródeł internetowych, social media, polskie i zagraniczne serwisy informacyjne!

W jakich dniach mogę wykonywać zlecenie?

Zadania będziesz wykonywać w od poniedziałku do piątku. W jednym tygodniu w godzinach 06:00-14:00 w kolejnym 14:30-22:30 i tak na zmianę.

Jak mogę zostać waszym współpracownikiem?

Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij formularz i załącz CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Kolejnym etapem jest wypełnienie testu kompetencji online, rozmowa rekrutacyjna (dla osób spoza Poznania online), szkolenie i jesteś na pokładzie!

Co zyskam pracując w PRESS-SERVICE Monitoring Mediów?

 • wynagrodzenie uzależnione od wydajności, ale nie mniejsze niż 13,70zł/brutto za godzinę
 • ciekawe zlecenie z materiałami radiowymi i telewizyjnymi
 • stabilną współpracę w długim okresie
 • pracę w pełni zdalną
 • nabędziesz doświadczenie w dziedzinie media intelligence
 • będziesz zawsze na bieżąco z informacjami z kraju i świata

Mile widziany status studenta. Pomożemy Ci połączyć studia z wykonywaniem zlecenia!

Dołącz do nas!
Wyślij CV klikając „Aplikuj”
Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)” Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Administratorem danych jest PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięci ich przez PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.